AlertSerwis.pl - automatyzacja publikacji raportów GPW na stronie Emitenta


AlertSerwis.pl - innowacyjna platforma dedykowana spółkom publicznym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Aplikacja jest narzędziem wsparcia procesu budowania Relacji Inwestorskich i komunikacji z rynkiem. AlertSerwis.pl oferuje niespotykany dotąd na rynku zestaw funkcjonalności stając się tym samym atrakcyjnym narzędziem Emitenta.

Funkcjonalności dostępne w aplikacji AlertSerwis.pl obejmują:

  • przycisk z dostępem do raportów publikowanych przez Spółkę w systemach ESPI i EBI osadzony na dowolnej stronie Emitenta.

Usługa w pełni zautomatyzowana - aktualizuje listę komunikatów wraz z ich treścią i załącznikami (niezwłocznie po upublicznieniu przez Emitenta w systemie ESPI lub EBI). Możliwość selektywnego przeglądania raportów (ESPI, EBI, raporty bieżące, raporty okresowe). AlertSerwis.pl eliminuje konieczność ręcznej publikacji treści raportów przez pracownika Spółki na stronie internetowej Emitenta, która powinna zostać udostępniona zgodnie z regulacjami MAR. AlertSerwis.pl poprawia dostęp do informacji Emitenta i chroni przed sankcjami finansowymi za brak udostępniania informacji na stronie Emitenta (MAR/MAD).

  • udostępnienie Inwestorom powiadomień o publikowanych raportach spółki ESPI/EBI

informacje dystrybuowane są bez konieczności ingerencji pracownika Spółki Emitenta. Wystarczy stworzyć i zaimportować do  profilu Spółki w aplikacji AlertSerwis.pl listę adresów Inwestorów by niezwłocznie po upublicznieniu raporty były rozsyłane do odbiorców. System AlertSerwis.pl pozwala również na utworzenie przycisku (widget), który po osadzeniu na dowolnej stronie Emitenta umożliwia zapisywanie się dowolnym interesariuszom do bazy kontaktów w profilu Emitenta.

  • budowanie baz kontaktowych Inwestorów (prosty do implementacji przycisk-widget)

Tworzona baza należy do Emitenta. AlertSerwis.pl umożliwia komunikowanie się z subskrybentami za pośrednictwem mechanizmu korespondencji seryjnej (mailing) lub indywidualnie (korespondencja prywatna).

  • pełna obsługa Newsletter – stworzenie indywidualnego przycisku na stronę

W AlertSerwis.pl Emitent stworzy przycisk dopasowany do grafiki dowolnej strony. Po osadzeniu przycisku na stronie pozwoli na zapis subskrybentów, a następnie przygotowanie wiadomości seryjnej i wysyłanie biuletynu/informacji do prenumeratorów.

  • seryjna komunikacja SMS

AlertSerwis.pl udostępnia funkcjonalność, dzięki której Emitent wyśle krótką wiadomość tekstową do wybranej, własnej bazy kontaktów – jednym kliknięciem.