Aplikacja Mobilna getAUTO z Czytnikiem Kodów z Dowodu Rejestracyjnego


Uprzejmie informujemy, że nasza aplikacja mobilna getAUTO.pl jeż już dostępna na Iphona. Można ją pobrać z AppStore. Poza standardowymi usługami, oferuje również możliwość skanowania kodów Aztec z dowodów rejestracyjnych oraz QR, umieszczonych na naszych raportach. Do końca okresu testowego będzie dostępna jedynie na iOS, a później również na Androida.Nasz ineligentny algorytm, oparty na sieciach neuronowych, jest w fazie uczenia się, dlatego tak ważne jest, żeby dokonano jak największej ilości skanów dowodów (w celu eliminacji błędów).

Jak to działa?

Wystarczy pobrać aplikację, następnie zainstalować ją i użyć czytnika kodów do zeskanowania kodu umieszczonego w dowodzie rejestracyjnym. Po chwili otrzymają Państwo pełny raport na temat danego auta.

Mogą Państwo również użyć czytnika do zeskanowania kodu QR z raportu wegenerowanego z aplikacji getAUTO.pl (prawy górny róg dokumentu), zarówno wyświetlonego na ekranie komputera, jak i wydrukowanego na papierze. Po chwili aplikacja pobierze ów raport na Państwa smartfon z uaktualnionymi danymi (jeżeli nastąpiła jakaś zmiana od pobrania zeskanowanego raportu).

Po więcej informacji zapraszamy na:

getAUTO.pl_AppStore

getAUTO.pl

Wstecz