Instalacje przemysłowe

czyszczenie, serwis, diagnostyka

Szczegóły

Serwis katalizatorów przemysłowych

wymiana katalizatora w reaktorach

Szczegóły

Chłodnie kominowe i wentylatorowe

budowa, remont, konserwacja

Szczegóły

 

 

 

 

Spółka POLMAN S.A. została założona w 1986 roku z inicjatywy Panów Piotra Krawczyka i Mariusza Nowaka. W początkowym okresie swojej działalności firma zajmowała się świadczeniem usług porządkowych oraz sprzedażą profesjonalnych środków i urządzeń do utrzymania czystości. Spółka była prekursorem powstania nowoczesnej i profesjonalnej branży usług porządkowych i czyszczących na rynku polskim. W roku 1991 zarząd nad spółką objęli Pan Mariusz Nowak jako Prezes Zarządu i Pan Piotr Krawczyk jako Wiceprezes Zarządu, którzy do dzisiaj pozostają również największymi akcjonariuszami spółki.
W roku 2002 nastąpiło przekształcenie formy prawnej firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W lutym 2007 roku POLMAN Sp. z o.o. została przekształcona w spółkę akcyjną. W styczniu 2008 roku spółka POLMAN S.A. zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect. W ramach oferty spółka pozyskała 2,9 mln zł. Pieniądze te zostały przeznaczone na modernizację przedsiębiorstwa, a głównie na zakup sprzętu potrzebnego do dalszego rozwoju działalności w zakresie Czyszczenia Przemysłowego.
Część kapitału POLMAN S.A. przeznaczył na przejęcia spółek w celu rozszerzenia zakresu działalności firmy.
 
Kapitał zakładowy spółki wynosi 3.300.025 PLN.
 
POLMAN S.A. kompleksowo zajmuje się przedsięwzięciami w zakresie usług czyszczenia i remontów instalacji dla przemysłu z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.
Nasza oferta obejmuje między innymi prace dotyczące utrzymania sprawności przemysłowych instalacji technologicznych, bieżących i okresowych konserwacji instalacji oraz pozostałych prac remontowo-naprawczych.
Spółka realizuje zlecenia przedsiębiorstw z branży petrochemicznej, chemicznej, energetycznej i elektrociepłowniczej, spożywczej i papierniczej.
 
 

 

 

News_icon
Aktualności

Bądź na bieżąco

Wywiad z Prezesem Zarządu Polman S.A. - Mariuszem Nowakiem

Okresowa weryfikacja GPW kwalifikacji akcji rynku NewConnect

Polman S.A. pozyskał nowego inwestora finansowego

Contact_icon
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

ul. Na Skraju 68
02-197 Warszawa

+48 22 720 02 77
+48 22 868 40 13