OFERTY PRACY

Specjalista ds. rozwoju platformy mailingowej QUIC.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój, działania marketingowe i wdrożenia nowych rozwiązań projektu IT - platformy mailingowej www.quic.pl.

Zadania:

  • Bieżąca analiza usability produktu uwzględniające aktualne trendy i  prac serwisowych realizowanych zleceń,
  • Rekomendowanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów świadczonych usług,
  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem usług,
  • Opracowania dokumentacji zgodnie ze standardami i wymogami technicznymi

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży i narzędzi mailingowych;
  • Wiedza poparta doświadczeniem w zakresie budowania struktury narzędzi korespondencji masowej,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętności planowania prac zespołu pracowników,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres sekretariat@polman.pl

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

 Inżynier realizacji i kontroli projektów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za wsparcie procesu technicznego, rekomendowanie i wdrożenia rozwiązań oraz kontrolę harmonogramu realizacji usługi w obiektach instalacji chłodni kominowych i wentylatorowych.

Zadania:

  • Opracowania harmonogramu prac serwisowych realizowanych zleceń,
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych z przedstawicielem Zleceniodawcy,
  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad postępem prac zespołu pracowników,
  • Opracowania dokumentacji powykonawczej zgodnie z wymogami technicznymi Zleceniodawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie z obszaru inżynierii energetycznej lub inżynierii procesowej;
  • Umiejętności planowania harmonogramu prac zespołu pracowników,
  • Dyspozycyjność,
  • Czynne prawo jazdy,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych,

Oferujemy:

Contact_icon
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

ul. Na Skraju 68
02-197 Warszawa

+48 22 720 02 77
+48 22 868 40 13