Dotacje na innowacje.
Inwestujemy w waszą przyszłość dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.


Działanie 8.2  „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” przeznaczone jest na przedsięwzięcia o charakterze zarówno technicznym (informatycznym), jak i organizacyjnym, które prowadzą do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej, obejmujących współpracujące między sobą przedsiębiorstwa.

OGÓLNY OPIS PROJEKTU
Celem realizowanego w POLMAN S.A. projektu jest stworzenie i wdrożenie systemu B2B do obsługi procesów zewnętrznych realizowanych przez firmę POLMAN i jej partnerów biznesowych: dostawców produktów, usług, odbiorców produktów i odbiorców usług.

Te firmy wspólnie tworzą łańcuch procesów w obszarze działalności Spółki.
Po zakończeniu projektu procesy pomiędzy współpracującymi przedsiębiorstwami będą realizowane w formie elektronicznej i umożliwią automatyzację wymiany informacji między ich systemami informatycznymi.

POLMAN S.A. chcąc utrzymać swoja pozycję na rynku i wzmocnić przewagę konkurencyjną podjął działania by szybko wprowadzić szeroką automatyzacje procesów biznesowych. Przy stabilnym rozwoju firmy oraz zwiększającej się liczbie skomplikowanych zleceń, zaawansowana platforma informatyczna pozwoli na kontrolę i usprawnienie procesów biznesowych zachodzących pomiędzy partnerami. 

System informatyczny, który powstanie na potrzeby firmy POLMAN S.A. będzie bazował na platformie z umieszczonymi na niej modułami do automatyzacji procesów B2B. System zostanie zintegrowany poprzez odpowiednie interfejsy z systemami IT partnerów biorących udział w projekcie.

Informacji o projekcie:

sekretariat@polman.pl
tel. +48 22 720 02 77,
fax. +48 22 868 40 13

 

Contact_icon
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

ul. Na Skraju 68
02-197 Warszawa

+48 22 720 02 77
+48 22 868 40 13