PO IG działanie 8.2

Dotacje na innowacje.
Inwestujemy w waszą przyszłość dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Działanie 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” przeznaczone jest na przedsięwzięcia o charakterze zarówno technicznym (informatycznym), jak i organizacyjnym, które prowadzą do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej, obejmujących współpracujące między sobą przedsiębiorstwa.

OGÓLNY OPIS PROJEKTU

Celem realizowanego w POLMAN S.A. projektu jest stworzenie i wdrożenie systemu B2B do obsługi procesów zewnętrznych realizowanych przez firmę POLMAN S.A. i jej partnerów biznesowych: dostawców produktów, usług, odbiorców produktów i odbiorców usług.
Te firmy wspólnie tworzą łańcuch procesów w obszarze działalności Spółki.
Po zakończeniu projektu procesy pomiędzy współpracującymi przedsiębiorstwami będą realizowane w formie elektronicznej i umożliwią automatyzację wymiany informacji między ich systemami informatycznymi.
POLMAN S.A. chcąc utrzymać swoja pozycję na rynku i wzmocnić przewagę konkurencyjną podjął działania by szybko wprowadzić szeroką automatyzacje procesów biznesowych. Przy stabilnym rozwoju firmy oraz zwiększającej się liczbie skomplikowanych zleceń, zaawansowana platforma informatyczna pozwoli na kontrolę i usprawnienie procesów biznesowych zachodzących pomiędzy partnerami.
System informatyczny, który powstanie na potrzeby firmy POLMAN S.A. będzie bazował na platformie z umieszczonymi na niej modułami do automatyzacji procesów B2B. System zostanie zintegrowany poprzez odpowiednie interfejsy z systemami IT partnerów biorących udział w projekcie.
Informacje o projekcie:
sekretariat@polman.pl
+48 22 720 02 77

Fax:

+48 22 868 40 13
INNOWACYJNA_GOSPODARKA
Polman_Logo_excel (1)
UE+EFRR_L-kolor
Dowiedz się więcej o firmie
Skontaktuj się z nami w razie pytań