Tłumacz języka niemieckiego w serwisie chłodni

Miejsce pracy: Kraje UE
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację projektów związanych z remontami i budową chłodni kominowych i wentylatorowych na terenie Polski, a także pozostałych krajów Europy.

Zadania:
obsługa klientów przez telefon i e-mail,
dbanie o poprawną komunikację na miejscu pracy między pracownikami a Zleceniodawcą,
tłumaczenie uzgodnień technicznych z przedstawicielem Zleceniodawcy,
pomoc w opracowaniu dokumentacji powykonawczej zgodnie z wymogami technicznymi Zleceniodawcy.

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny),
Gotowość do pracy w delegacji (warunek konieczny),
Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
Dyspozycyjność,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych,
Doświadczenie w pracy na budowach przy realizacji obiektów przemysłowych będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@polman.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.